Kültürümüzü Yakından Tanıyın

Büyüyen ekibimiz ve oyunlarımızla güçleniyoruz.

Biz Kimiz

Biz, oyun oynamayı ve oyun tasarlamayı tutku haline getirmiş bir oyun şirketiyiz. Yaptığımız oyunlarla bu tutkuyu ulaşabildiğimiz kadar çok insana hissettirmek istiyoruz. Kendi oyunlarımızın yanı sıra, bizden yapmamızı istediğiniz oyunları da belirlediğiniz kriterlere en uygun şekilde yapmak için buradayız.

Reeder Games Studios, 2018 yılında yetenekli ve girişimci gençler tarafından Samsun'da kurulmuş bir oyun geliştirme şirketidir. Kurulduktan kısa süre içerisinde tasarladıkları oyunlar ile Türkiye'ye adını duyurmuş; vizyonu, amaçladıkları ve ortaya çıkardıkları birbirinden eğlenceli oyunlar sayesinde, Türkiye'ye ilk e-kitap okuyucuyu getiren ve ilk yerli Android tablet üreticisi Reeder'ın da desteğini ve yatırımını almıştır.

Farklı fikirlerin birbirinden beslendiği, teşvik ve doğru yönlendirmenin olduğu bir ortamda başarının kaçınılmaz olduğuna inanan Reeder Games, bu inançla kadrosunu hızla büyütmüş ve büyütmeye devam etmekte olup, Dünya çapında oynanan oyunlar ortaya çıkarmayı hedeflemektedir.


Nasıl çalışıyoruz?

- Sürekli olarak birbirini destekleyen ekip üyelerimizle birlikte hizmet verdiğimiz alanlarda hem kaliteli hem de alternatif çözümler üretmeyi en önemli ilkelerimizden biri haline getirdik.
- Yaptığımız projelere sadece “iş” gözüyle bakmayıp, bizi temsil eden değerli ürünler olduklarını düşünüyoruz. Bu düşünce, bizi yaptığımız işi daha özenli yapmak için motive ediyor.
- Üretim ve geliştirme süreci boyunca uzaktan (remote) çalışma kültürü ile hareket ediyoruz. Ekibimizin büyümekte olmasının sağladığı avantajlar sayesinde hizmet verdiğimiz alanlarda aynı anda birden fazla proje geliştirebiliyoruz.
- Hem kendi ürettiğimiz hem de müşterilerimizin talep ettiği projelerde harcanan zaman – ürün kalitesi dengesini korumaya büyük özen gösteriyoruz.
- Müşterilerimizle, onların belirlediği projelerde üretim sürecine başlamadan önce birebir iletişime geçiyoruz ve süreç boyunca belirli aralıklarla projenin o an ki taslağını ve örnek tasarımlarımızı göndererek geri bildirimler alıyoruz. Böylece proje bitiş tarihinden önce olası düzeltmeleri yaparak bitiş tarihinde projelerimizi arzu edildiği haliyle teslim etmiş oluyoruz.